%d7%a0%d7%90%d7%9e%d7%a0%d7%95%d7%99%d7%95%d7%aa
 

נאמנויות

עומדים לערוך הסכם נאמנות? זקוקים לשירותי ייעוץ משפטי בכל הנוגע להעמדת הסכם נאמנות? הגעתם למקום הנכון. אצלנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים משפטיים המאפשרים גם לכם לשמור על מלוא זכויותיכם וחובותיכם בתחום הנאמנויות.

מספר מילים על מוסד הנאמנות
בהתאם לחוק הישראלי, מוסד הנאמנות מהווה זיקה לנכס מכל סוג שהוא אותו מחזיק הנאמן למטרות מימושו לטובת הנהנה או לכל מטרה אחרת. הסכם נאמנות נערך במקרים בהם אדם מסוים או יישות עסקית מסוימת מעוניינים כי רכושם ינוהלו על ידי אדם אחר, וזאת לטובת נהנה או לכל מטרה אחרת. הליכי הנאמנות מורכבים משלושה צדדים: הראשון, יוצר הנאמנות שהוא גם בעל הרכוש (נכס) המבקש כי חלק או מלוא רכושו (נכסיו) יופנו לטובת מטרה מסוימת או לטובת הנהנה. הצד השני בהליך הנאמנות הינו הנאמן האחראי בפועל על ניהול רכושו של יוצר הנאמנות, והצד השלישי הינה ה-נהנה, הגוף או האדם אליו מפנה יוצר הנאמנות את רכושו. נאמנות לילדים חוסים בעלי צרכים מיוחדים תחום ייחודי בו עוסק המשרד הינו הקמת נאמנויות עבור ילדים חוסים. השאלה שכל הורה לילד עם צרכים מיוחדים שואל את עצמו היא מי ידאג לילד/ה לאחר הגיעו של ההורה ל – 120 ? לצורך כך פיתח משרד עורכי הדין של אמנון פיראן מכשיר נאמנות ייחודי לפתרון הבעיה.
עורך דין אמנון פיראן- מומחה לדיני נאמנות
דיני הנאמנות המשלבים בתוכם את תחום דיני החיובים ודיני הקניין, מהווים תחום משפטי מורכב העוסק במגוון רחב של סוגיות משפטיות. אנחנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, מאפשרים גם לכל אחד ואחת מכם, המעוניין ביצירת נאמנות כלפי אדם אחר או גוף מסוים, ליהנות ממגוון רחב של שירותים משפטיים המותאמים לאופי הנאמנות אותה תרצו ליצור, וכל זאת תוך שמירה מקסימאלית על מלוא זכויותיכם וחובותיכם כיוצרי הנאמנות וכבעלי הרכוש –נכס אותו תרצו להפנות לטובת הנהנה או לכל מטרה אחרת. בין יתר התחומים בהם אנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן משמשים כגוף נאמן המסייע ליוצר הנאמנות לממש את רצונו, תוכלו למצוא: עריכת הסכמי נאמנות, תפעול הנאמנות ומימוש רצונו של יוצר הנאמנות ועוד. השירותים המשפטיים שלנו מיועדים בין היתר למטרות יצירת נאמנות פרטית ולמקרים בהם נדרש נאמן המתנה על ידי בית המשפט (במקרים כגון: ניהול עיזבון, כונס נכסים, פירוק חברות, הבראת חברות וכדומה). . לפגישת ייעוץ עם עורך הדין אמנון פיראן בכל הנוגע ליצירת הסכמי נאמנות, חייגו עוד היום:
054-4534903