133

ביטוח נכות מתאונה

עומדים לקראת הגשת תביעת נכות מתאונה כנגד אחת מחברות הביטוח? רוצים להגדיל באופן משמעותי את סיכוי התביעה ואת גובה הפיצוי לו אתם זכאים? זה הזמן להסתייע בשירותים המשפטיים המוצעים לכם במשרד עורכי הדין אמנון פיראן.

עורך דין אמנון פיראן - מתמחה בניהול תביעות נכות מתאונה 

אנחנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, עוסקים ומתמחים בניהול תביעות ביטוחיות לרבות, ניהול תביעות נכות מתאונה המוגשות בגין פוליסות המוחזקות על ידיכם ובהן ניתן לכם כיסוי ביטוחי למצבי נכות משתנים (נכות קבועה, מלאה או חלקית).

תביעות נכות מתאונה מופנות כנגד חברות הביטוח בכל אותם מקרים בהם המבוטח היה מעורב בתאונה מכל סוג אשר הובילה לחבלה גופנית, לרבות, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות וכדומה, וזאת בתנאי שלמבוטח נותרה נכות קבועה, מלאה או חלקית במסגרתה הוא זכאי לקבלת פיצוי חד פעמי על פי הפוליסה מטעם חברת הביטוח.

חשוב לנו שתדעו:

ברוב המקרים גובה הפיצוי הנקבע בתביעות נכות מתאונה הינו מכפלת אחוזי הנכות שנקבעה לכם בסכום הפיצוי המוגדר בפוליסה. יחד עם זאת, חלק מחברות הביטוח מנהיגות שיטת חישוב שונה במסגרתה המבוטחים זכאים לתשלום פיצוי נמוך יותר.

כיצד נסייע לכם להגדיל את הסיכוי התביעה ואת גובה הפיצוי?

משרדנו מנוהל על ידי עורך הדין אמנון פיראן, בעל וותק מעשי בניהול תביעות ביטוח ובעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הביטוח. הידע המקצועי העומד לרשותו של עו"ד אמנון פיראן, בכל הנוגע לניהול הליכי תביעות ביטוחיות הן בהיבט המשפטי והן בהיבט הביטוחי, מסייע לכל אחד ואחת מלקוחות המשרד, ליהנות מאסטרטגיה משפטית מוכחת בניהול תביעות ביטוח. האסטרטגיה המשפטית שלנו לניהול תביעות נכות מתאונה מבוססת בין היתר על היכרות מעמיקה עם המקרה הביטוחי בגינו מוגשת התביעה, ידע מעמיק של תנאי הפוליסות וייעוץ רפואי מלווה.

השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו חולשים על כל שלבי התביעה, החל משלב איסוף החומר הרפואי, ייעוץ רפואי, דרך שלבי ההתדיינות אל מול חברות הביטוח ועד להשגת גובה הפיצוי הנדרש.  
לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך הדין אמנון פיראן בכל הנוגע לניהול הליכי תביעות ביטוח נכות מתאונה, חייגו עכשיו: 054-4534903