99

תביעות ביטוח מחלות קשות

מוצאים את עצמכם נאבקים כנגד חברות הביטוח בכל הנוגע למימוש זכויותיכם הכספיות? מתקשים לגבות מחברת הביטוח את מלוא הפיצוי המגיע לכם בהתאם לחוק ותנאי הפוליסה? זה הזמן להסתייע בשירותים המשפטיים המוצעים לכם במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, וזאת במסגרת ניהול הליכי תביעות ביטוח מחלות קשות.

מה חשוב שתדעו על פוליסות ביטוח מחלות קשות ותביעות משפטיות בתחום ביטוחי זה?

פוליסת מחלות קשות הנרכשת על ידי ציבור המבוטחים לצורכי קבלת פיצוי כספי בעת גילויה של מחלה קשה או בעת התרחשותם של מצבים רפואיים מורכבים, נועדה בין היתר להקל (בהיבט הכלכלי) על בני משפחתו של המבוטח, וזאת לנוכח ההוצאות הרפואיות הגבוהות וההוצאות הרבות הנלוות להליכי הטיפול הרפואי.

תנאי הפעלת הפוליסה והיקף המחלות בגינן ניתן פיצוי כספי מוגדרים בסעיפי הפוליסה, כאשר הפרמיה הנדרשת נקבעת בין היתר בהתאם למאפיינים שונים בקרב המבוטח, לרבות, גילו, מצב בריאותו, תחום עיסוקו וכדומה.

תביעות ביטוח מחלות קשות יכולות להיות מורכבות מאד עקב נסיבות רפואיות שונות בין מקרה למקרה שאינן תמיד תואמות לרשום בתנאי הפוליסה. לחברות הביטוח גירסאות רבות של פוליסה מסוג זה ולכן דרושה מיומנות רבה במימוש הזכויות למרות שכל מבוטח מצפה שהדבר יהיה קל.

עורך דין אמנון פיראן - מומחה לניהול תביעות ביטוח מחלות קשות

אנחנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, מודעים היטב להשלכות הנלוות לעיכוב או דחייה בקבלת תשלומי הפיצוי בעת הפעלת פוליסות ביטוחי מחלות קשות. ההיכרות המקצועית שלנו עם ענף הביטוח הישראלי ונבכי הפוליסות השונות על מכלול סעיפיהן והגדרותיהן, מסייע לנו לגבש עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו, אסטרטגיה משפטית נכונה ויעילה באמצעותה אנו מובילים למימוש זכויותיכם גם בתחום ביטוחי מחלות קשות –אחת מהפוליסות הנתבעות ביותר בישראל מדי שנה!

הידע המקצועי העומד לרשותנו מבוסס על שנים של פעילות ענפה בכל הנוגע לניהול  תביעות משפטיות בתחום הביטוח ועל ניסיון של למעלה מ-25 שנה בעיסוק בענף בענף הביטוח. משרדנו מנוהל על ידי עורך הדין אמנון פיראן, בעל רקורד מרשים של תפקידי ניהול בחברות הביטוח הגדולות והמובילות בישראל.

לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך הדין אמנון פיראן בכל הנוגע לניהול הליכי תביעות ביטוח מחלות קשות, חייגו עוד היום: 054-4534903