100

תביעות ביטוח חיים: פרטי וקבוצתי

חברת הביטוח דחתה את תביעתכם בכל הנוגע לקבלת תגמולי ביטוחי חיים? מתקשים לממש את זכויותיכם אל מול חברת הביטוח בהליכי תביעת ביטוח חיים? אצלנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן, תוכלו להבטיח לעצמכם הליך משפטי מקצועי אשר יסייע גם לכם להגן על מלוא הזכויות העומדות לרשותכם!

מספר מילים על תביעות ביטוח חיים:

תביעת ביטוח חיים היא למעשה תביעה משפטית כנגד חברת הביטוח, והיא מיועדת לצרכי קבלת התשלום החד פעמי אשר הובטח למבוטח בהתאם לתנאי הפוליסה בין אם סכום הביטוח היה מיועד לכם או מיועד לבנק לצורכי החזר המשכנתא. תביעה זו ניתנת להגשה על ידי מוטבי המבוטח (כפי שאלו צוינו והוגדרו בפוליסה), או לחילופין, על ידי יורשי המבוטח על פי צוואה או על פי דין. הסיבות לדחיית תביעת ביטוח חיים הן שונות ומגוונות החל מטענות כי המנוח לא עמד  בכל תנאי הפוליסה במהלך היותו בין החיים כולל למשל אי גילוי על מחלות בהצהרת הבריאות או אי תשלום פרמיות או התיישנות.

עורך דין אמנון פיראן - מומחה לניהול תביעות ביטוחי חיים:

עו"ד אמנון פיראן הינו בעל רקורד של למעלה כ- 25 שנה בענף הביטוח, במהלכן הוא מילא שורה ארוכה של תפקידי ניהול שונים בחברות הביטוח המובילות והגדולות ביותר בישראל. ההיכרות המעמיקה של עורך הדין אמנון פיראן עם תחום הביטוח בישראל היא זו המאפשרת לכלל לקוחותיו הפרטיים, ליהנות משירותי ניהול תביעות ביטוחיות בהתאם לכל ההיבטים המשפטיים וההיבטים הביטוחיים הנלווים להליכי התביעה.

בתחום ניהול תביעות ביטוחי חיים, עורך הדין אמנון פיראן עומד איתן בכל הנוגע למימוש זכויותיהם של המבוטחים או מוטביהם, ובאמצעות ניהול הליך משפטי נכון וענייני הוא מגיע לתוצאות הרצויות לתשלום תגמולי ביטוח למוטבי המבוטח.

תביעות ביטוחי חיים - מדוע הן הכרחיות?

פוליסות ביטוח ובפרט ביטוח חיים הן חוזה משפטי מורכב אשר הרוב המוחלט של המבוטחים אינו בקיא בו הן בעת רכישת הפוליסה והן בעת הניסיון למימושה. על רקע זה מעלות חברות הביטוח טענות שונות בעת הגשת בקשות למימוש הזכויות המגיעות על פי הפוליסה וטענות אלה אינן ברורות כלל ועיקר למבוטחים או למוטבים. בין יתר הטענות המועלות על ידי חברות הביטוח לדחיית התביעה ניתן למצוא טענות לגבי בטלות חוזה הביטוח, אי תשלום פרמיות, טענות לגבי הסתרת פרטים על ידי המבוטח בכל הנוגע למצבו הרפואי בעת רכישת הפוליסה, מקרה ביטוח שכבר קרה, התיישנות, סיכון שחלף, חוסר יריבות שיהוי ועוד.

אנחנו במשרד עורכי הדין אמנון פיראן יודעים להתמודד אל מול כל טענות  חברות הביטוח, ועושים הכול על מנת להוביל למימוש מלא של מלוא זכויותיכם!
לקביעת פגישת ייעוץ עם עורך הדין אמנון פיראן בכל הנוגע לניהול הליכי תביעות ביטוח חיים, חייגו עוד היום: 054-4534903